YOUR BEAUTY PORTRAIT

Jsi fotograf, který chce začít spolupracovat s vizážistkou a neví, jak si ji vybrat?

Nevíš, na co si dát pozor, aby ti vizážistka nepřidělala víc práce při retušování?

Chceš si zkusit vyfotit beautyportrét profi modelky v ateliéru a konzultovat následně z domova retušování s fotografkou?

Pak se musíš zúčastnit našeho workshopu. Jsme tady pro Tebe a odpovíme na každou tvou otázku k danému tématu. Předáme Ti své dlouholeté zkušenosti z oboru. Lucie Reno vizážistka a Lucie Baldé fotografka.

Obsah kurzu:

  • Poradíme ti, jak vybrat vizážistku ke spolupráci a jak vybrat modelku vhodnou pro tvůj projekt.
  • Doporučíme ti, jak vést komunikaci s modelku před focením, na čem se domluvit.
  • Odhalíme ti, jaké jsou rozdíly mezi focením na denní světlo a se záblesky v souvislosti s líčením.
  • Řekneme ti kompletní seznam toho, na co si dát pozor, aby retuš nebyla zbytečně náročná.
  • Focení profesionální modelky s asistencí fotografky.
  • Vaše otázky a naše odpovědi k danému tématu během celého kurzu.

Součástí kurzu bude i následná konzultace přes sociální sítě ohledně retuše vyfocené modelky na kurzu. Přines si na kurz fotoaparát, do kterého jde vložit odpalovač blesku. Pokud ho nemáš, přines si SD nebo CF paměťovou kartu, fotoaparát ti půjčíme.

Pro koho je kurz určen:

Kurzu se mohou účastnit pro začínající a mírně pokročilé fotografy, které dané téma zajímá. Jen upozorňujeme, že se nejedná o kurz líčení ani o kurz retuše.

ZAREZERVUJ SI SVŮJ TERMÍN

místo konání: Bělehradská 82, Praha 2

maximální počet účastníků je 8

doba trvání kurzu 16:00-19:00 hod.

cena: 2490,-


Vyplň všechny potřebné údaje a my se Ti ozveme co nejdříve zpět.

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji ke společné komunikaci. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o vymazání údajů na info@luciereno.cz. Kliknutím svůj souhlas odešlete.

KDO SE O VÁS BUDE STARAT?

Lucie Reno

Vizážistka

Lucie je profesionální vizážistka spolupracující s fotografy, filmovou produkcí, firmami i soukromou klientelou. Specializuje se na přírodní kosmetiku a líčí na velkých akcích, které se na ni zaměřují (Green Beauty Market, Svět Non Toxic...). Na Instagramu jí najdeš také pod profilem Krásná s přírodou, kde se úspěšně věnuje kosmetickým recenzím.

Lucie Baldé

Fotograf

Lucie je profesionální fotografka působící v Praze. Zaměřuje se na focení portrétů, beautyportretů a na focení módy. Jejími klienty jsou jak módní (svatebni salon Maggie, butik Sweet666 design, Tamarchi) tak kosmetické značky (Da Vinci, Surface, Maluna), časopisy (Sinical magazín USA, Nobles magazín ) i soukromá klientela.