YOUR BEAUTY DAY

Pojď si užít svůj den krásy. Věnovat se Ti budou rovnou dvě Lucie, profíci ve svém oboru! Vizážistka Lucie Reno Tě naučí základy líčení s přírodní kosmetikou. Fotografka Lucie Baldé s Tebou nafotí dvě krásné portrétní fotografie.

Co si z akce odneseš?

Tipy, triky a postupy jak se skvěle nalíčit od profesionální vizážistky, vše si sama na sobě vyzkoušíš.

Poznatky o tom proč je pro Tvoji pleť lepší přírodní kosmetika a sama zažiješ jaké to je být nalíčena TOP značkou přírodní kosmetiky 100% Pure.

Dvě profesionální fotografie - vybereš si, zda chceš beauty portrét, klasický, nebo business portrét.

Malý dárek a Osvědčení o absolvování kurzu Your Beauty Day - Líčení přírodní kosmetikou.

Líčení s profesionální vizážistkou

Naučíš se se mnou, jak správně připravit svou pleť před líčením, to je totiž základ krásného a dokonalého makeupu. Pak si řekneme a ukážeme, jak vybrat ty nejvhodnější líčidla, jak je aplikovat, ukážu Ti mnoho tipů a triků, sama si na sobě vše vyzkoušíš, tak aby sis dokázala bez váhání každý den vykouzlit to nejslušivější líčení. Budeme používat nejlepší přírodní certifikovanou kosmetiku. Můžeš si s sebou vzít i své líčení a během focení ostatních účastnic se na ně podíváme a vytřídíme, co je pro Tebe vhodné a co nikoliv :).

Focení beauty portrétů

Mou částí kurzu bude udělat Ti krásné dva beautyportréty, tedy portréty Tebou vytvořeného makeupu. Pomůžu Ti s pózami, udělám všechno proto, aby ses cítila výjimečně. Budeš hvězda v záři reflektorů, jak se říká. A pamatuj, každá žena je krásná, každá se umí smát, tvářit, fotit. To píšu proto, že vím jaká jsou první slova žen, která se ke mně přijdou fotit. Fotografie vyretušuji a uvidíš, že i Ty si budeš připadat jako modelka z beauty časopisu. Upravené snímky Ti pošlu na email. Těším se právě na Tebe, Tebe i Tebe...


Budeme používat nejlepší přírodní certifikovanou kosmetiku!

Hlavním partnerem YBD je

ZAREZERVUJ SI SVŮJ TERMÍN

místo konání: Bělehradská 82, Praha 2

maximální počet účastníků je 5

doba trvání dopoledního kurzu 10:00-14:00 hod.

doba trvání odpoledního kurzu je 15:00-19:00 hod.

cena: 3.490,-Vyplň všechny potřebné údaje a my se Ti ozveme co nejdříve zpět.

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji ke společné komunikaci. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o vymazání údajů na info@luciereno.cz. Kliknutím svůj souhlas odešlete.

KDO SE O VÁS BUDE STARAT?

Lucie Reno

Vizážistka

Lucie je profesionální vizážistka spolupracující s fotografy, filmovou produkcí, firmami i soukromou klientelou. Specializuje se na přírodní kosmetiku a líčí na velkých akcích, které se na ni zaměřují (Green Beauty Market, Svět Non Toxic...). Na Instagramu jí najdeš také pod profilem Krásná s přírodou, kde se úspěšně věnuje kosmetickým recenzím.

Lucie Baldé

Fotograf

Lucie je profesionální fotografka působící v Praze. Zaměřuje se na focení portrétů, beautyportretů a na focení módy. Jejími klienty jsou jak módní (svatebni salon Maggie, butik Sweet666 design, Tamarchi) tak kosmetické značky (Da Vinci, Surface, Maluna), časopisy (Sinical magazín USA, Nobles magazín ) i soukromá klientela.

FOTOGALERIE

Pokud Vás zaujala práce fotografky nebo chcete absolvovat její workshop , navštivte stránky: