PRO VÁS, MILÉ NEVĚSTY...

! aktuálně nejsou žádné volné termíny pro rok 2021 !

Je mi velkou ctí, že jste si pro tak důležitý a krásný den ve svém životě vybraly právě mě.

Aby bylo od začátku do konce vše perfektní, rozhodla jsem se Vám sepsat náš společný plán.

Rezervace termínu:

Nejdříve Vás prosím o včasnou rezervaci Vašeho termínu. Jak jistě víte, svatební termíny máme my vizážistky z větší části plné již rok předem.

Abyste si mohla být svým termínem jistá, je potřeba uhradit rezervační poplatek (termín je rezervovaný ve chvíli připsání částky na účet). Rezervační poplatek je nevratný, blokuji tento termín a čas jen pro Vás. Tato částka se odečte z ceny líčení v den svatby.

Vaše představa:

Pokud máte představu o Vašem vysněném svatebním líčení, prosím o její zaslání. Pošlete mi též Vaše šaty, barvy, které budete mít, účes, čím více podrobností, tím lepší příprava.

Zkouška líčení: 

Zkouška líčení trvá 1-2 hodiny. Během zkoušky vyladíme Vaši představu k dokonalosti. Vyzkoušíme různé produkty, intenzitu líčení, nalepíme řasy.

Den D:

Perfektní líčení dle naší předchozí domluvy. Aplikace umělých řas (v případě zájmu). Pomohu Vám také s oblékáním šatů, pokud budete chtít. Dobrá nálada a úsměv na rtech je samozřejmostí.


Líčení je možné také přírodní certifikovanou kosmetikou.

SVATEBNÍ BALÍČKY:

Classic

Zkouška líčení
Aplikace umělých řas (v případě zájmu)
Líčení v den svatby
Asistence při oblékaní šatů

Cena: 3.500,-

Extra

Zkouška líčení
Aplikace umělých řas (v případě zájmu)
Líčení v den svatby
Asistence při oblékání šatů
Líčení 2 svatebčanek nebo družiček
Asistence během dne - kontrola, úprava makeupu  (max 10 hodin celkem)
Přelíčení na večerní party

Cena 7.000,-

REFERENCE

„S Lucinkou jsem strávila pár krásných hodin, při zkoušce líčení na svatbu a líčení v den svatby. Lucinka je profík. Nalíčení od ní bylo moc krásné, decentní, podle mých představ. Prostě zlaté ručičky. Člověk opravdu na správném místě. Díky ní jsem se cítila jednou jako opravdová princezna .“

Míša Hložková

Nevěsta

„Líčení na svatbu? Společně se svatebními šaty nejdůležitější "starost" nevěsty. Potřebujete stoprocentní důvěru a empatii. Pro mě jasná volba pro Lucinku. S Lucinkou jsem si připadala uvolněná a krásná. Vyzvedne vaše přednosti, chápe Vaše přání a požadavky a poradí, co Vám nejvíce sluší. Je to velká profesionálka a zároveň se před ní nemusíte cítit nesvá kvůli menším nedostatkům, díky ní si připadáte nejkrásnější. Děkuji a doporučuji a těším se na další budoucí spolupráci.“

Nikola Partlová Tekelyová

Nevěsta

„Lucinku můžu jedině doporučit. Milá, usměvavá a profesionální. Známe se už roky a o líčení na mou svatbu jsme vždy vtipkovaly, když to ale opravdu přišlo, měla jsem jasno a vím že jsem neudělala chybu. Líčení jsme ladily opravdu dlouho, nebylo to jednoduché, ale stálo to za to. Luci jsi skvělá. Děkuji “

Tereza Brožková Nováková

Nevěsta

ONLINE REZERVACE

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.