SVATEBNÍ LÍČENÍ

Dokonalé líčení pro Váš nejkrásnější den

Svatební den je jedním z nejdůležitějších v našem životě, proto velmi záleží na tom, jak se budete v tento den cítit. Já Vám pomohu s tím, abyste se cítila jedinečná, krásná a sebevědomá. Při zkoušce se na všem domluvíme, vše si vyzkoušíme, aby v den D bylo vše dokonalé.

Více zde: SVATBA

! AKTUÁLNĚ NOJSOU ŽÁDNÉ VOLNÉ TERMÍNY PRO ROK 2021 ! 

FOTO, VIDEO MAKEUP

Speciální líčení na fotografii a videoprodukci

Makeup na fotografii a video má svoje specifika, které je důležité znát a respektovat, pak bude výsledek dokonalý.

KONZULTACE

Osobní konzultace

Jak na makeup? Kupujete a vybíráte si líčidla, ale stále nejste spokojená? Váš makeup nevypadá perfektně a vy nevíte kde je chyba? Viděla jste mnoho návodů na internetu, ale na Vás to prostě nefunguje? Nejste jediná. Nebo jste makeupem zcela nepolíbená, ale ráda byste se začala líčit? Pro všechny tyto případy a spoustu dalších jsem tu pro Vás. Můžeme začít s úplnými základy, až pro pokročilé techniky. Probereme Vaši kosmetiku, zda je pro Vás vhodná, vše si ukážeme, vysvětlíme. Výběr a aplikace makeupu má své zákonitosti, které když se se mnou naučíte, bude pro Vás líčení snadné a Vy si ho konečně začnete užívat. Důležité je umět správně vyzdvihnout to krásné, případné nedokonalosti potlačit. Není to těžké, pokud víte jak na to. Neváhejte se na mě obrátit.

OSOBNÍ MAKEUP

Líčení pro každou příležitost

Osobní makeup je ten nejslušivější makeup právě pro Vás. Může jít o lehký denní, business, výraznější večerní, plesový. Vhodné líčení pro konkrétní situaci, tak abyste byla tou nejkrásnější verzí sebe sama. Moc ráda se o to postarám.

ONLINE KONZULTACE

Společné konzultace, ať jste kdekoliv

JDE TO I ONLINE! Platí zde vše jako u osobních konzultací, jen se neuvidíme osobně, ale díky Skypu. Rozebereme spolu podrobně vše, co se budete potřebovat naučit. Nejdříve si spolu vše domluvíme telefonicky nebo emailem, abych se mohla důkladně připravit na témata, která zajímají zrovna Vás a pak je probereme online. Obsáhneme úplně to samé jako při osobní schůzce. Rozdíl je v tom, že můžete být kdekoliv na této planetě, kde je internetové připojení a vzhledem k momentální situaci jsem cenu snížila, ať si tuto službu může dopřát většina z Vás, jelikož cítit se krásně je třeba za všech okolností, někdy dokonce o trochu více. Pro věrné zákaznice je další speciální sleva.

KURZ LÍČENÍ

Kurzy líčení na různá témata (základní, pokročilý...)

Kurzy líčení pořádám nebo se na ně nechám zvát co by lektorka. 

Aktuální kurzy:

YOUR BEAUTY DAY - Základy líčení s přírodní kosmetikou spojené s nafocením profesionálních portrétů najdete zde YBD.

Kurz mohu uspořádat i pro Vás, je to na individuální domluvě, neváhejte se na mě obrátit.

DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete někoho potěšit? Dárkový voucher je skvělá volba, mohu Vám ho vystavit individuálně na jakoukoliv z mých služeb.

KONTAKTUJTE MĚ

Těším se na Vás

Lucie Reno

Telefonní číslo
+420 776 113 232

E-mail
info@luciereno.cz