ZEN PURITY OD OMORFIA

29.04.2020

Odličování! Večerní odličování!! Také se vám chce tak spát, jen na něj pomyslíte? Přiznejte se! Mně ano. Naštěstí jsem už velká holka a vím, jak takové jedno "neodlíčení" s pletí zacvičí, takže i kdybych přišla domů nad ránem zcela "zmožena", nevynechám ho. Učím to i své dcery. Výmluva neexistuje.

Mám doma mnoho úžasných gelů, olejů, ale i tak mě čištění pleti zrovna nebaví.

Tedy nebavilo.

Odličovací a čistící balzám ZEN PURITY jsem dostala spolu s jinými produkty na loňském Green Beauty Marketu.

Odličování s ním je sen. Dokonce si k tomu lehám! a medituji. Má konzistenci, která jemně klouže po pleti. Je to neuvěřitelně příjemné, odlíčí mi i ten nejodolnější makeup a vůbec neštípe ani když si opravdu důkladně odličuji řasy. Přísahám, že si to strašně užívám. Neuvěřitelný, nepopsatelný, voňavý zážitek ❤.

Na stránkách www.omorfia.cz najdete tipy, jak s ním pracovat co nejlépe, také návod na hloubkové čištění a mnoho dalšího. Přišlo mi vtipné, když jsem si je při psaní příspěvku otevřela a četla text u tohoto balzámu. Zcela korespondoval s mými pocity a s tím, co vám tu chci předat.

A ještě něco málo o složení:

❤ Díky přírodním olejům v biokvalitě (jojobový, ricinový, hroznový) pleť hloubkově šetrně čistí.

❤ Vitamíny a minerální látky z olejů během čištění vyživují a hydratují.

❤ Obsažené esenciální oleje pomáhají pleti vyrovnat tvorbu kožního mazu, působí antiseptický a mají anti-aging účinky.

Jestli máte někdo zkušenosti s tímto balzámem, napište mi, zda jste stejně unešené jako já ❤❤❤.

PS: Pleť čistíme i ráno! Pouze večer nestačí! Opravdu ❤. ⠀¨

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.