WIM HOF - LEDOVÝ MUŽ

26.12.2020

držitel 21 Guinessových rekordů např.:


▫️ Ledová lázeň v délce 1 hodiny a 52 minut
▫️ Na jeden nádech zvládnul uplavat více než 60 metrů pod ledem
▫️ Výšlap do 7 000 m. n. m. Mount Everest a to bez kyslíkové bomby v letním oblečení
▫️ Maratón za polárním kruhem v letním oblečení


Tak schválně, kdo slyšíte toto jméno poprvé a kdo z vás vidí nadšence jeho metody doslova na každém kroku a sociálním médiu?
Já jsem o Wim Hofovi slyšela poprvé v pořadu Duše K. Jelikož se roky otužuji (taková ta ledová každodenní sprška ve vaně, ale nešetřím se, vždy jdu do té nejstudenější-fakt :)), téma mě velmi zaujalo.

Wim Hofova metoda - spočívá převážně v dechových cvičeních a otužování ledovou vodou.

V čem je tak výjimečná a zajímavá? Podle odborníků se dá s jistotou říci, že pomocí této metody můžete docílit lepšího fungování imunitního systému.

❄️Zlepšuje imunitní systém
❄️Zajišťuje kvalitnější a delší soustředěnost
❄️Spokojenější život
❄️Pomáhá s bojem proti zánětům


Když jsem se začala o jeho metodu zajímat, překvapilo mě, kolik lidí ji provozuje už několik let a nedají na ní dopustit. Já jsem s ní již začala a těším se, jaké budou mé zkušenosti příští Vánoce. S otužováním se ke mně přidaly i děti.

Znáte Wima? Otužujete se nebo dokonce praktikujete Wimovu metodu?

Více o autorovi a jeho originální metodě na www.wimhofmethod.com.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů-Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.