ŠKRABKA NA JAZYK

20.08.2020


Všechny vás zdravím, dnes mám pro vás velmi sexy téma a tím je škrabka na jazyk :). Moc by mě zajímalo, kdo z vás ji používá. Byla jsem přesvědčená, že určitě všichni, ale když jsem se začala vyptávat, rozhodně tomu tak není a to je myslím velká škoda. Proč? 
Většina z nás používá ty nejlepší kartáčky, pasty, mezizubní kartáčky, nitě, ale máte i škrabku? Je skvělé si důkladně vyčistit zuby ve všech jejich zákoutích, ovšem na jazyku zůstává povlak a mnoho bakterií, díky nímž není naše ústní hygiena dokonalá. Škrabka na jazyk tento povlak šetrně odstraní a my si můžeme být jistí, že jsme pro svá ústa udělali maximum .Dle ájurvédy je jazyk zrcadlem těla a odráží náš zdravotní i emocionální stav. Zaslouží si tedy zvláštní péči a jemná masáž při čištění mu vyloženě prospívá.


Budu ráda, pokud mi napíšete, zda tuto super pomůcku používáte, zda je to pro vás mnohaletá rutina nebo úplná novinka. Určitě všechny potěší i tip na bezva škrabku. My doma používáme úplně obyčejné z DM . 

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.