REKNIHY

03.04.2021


Odpusťte mi. Dnešní post nemá s kosmetikou nic společného. Ale moment, myslím si, že zrovna vás, mé sledující, by mohl zaujmout a možná i potěšit. Už jsem vám psala, že jsme doma knihomolové od té nejmenší sedmileté, až po babičku. Knihy jsou naší láskou ♥️.

Řekněte mi, také máte vštípeno, že knihy se v žádném případě nevyhazují? My doma to bereme jako závažný zločin, fakt. Jenže ne vždy byla darovaná kniha tím správným výběrem a tak se na ní prášilo v knihovně.

Nedávno přišla má nejstarší dcera Adél s tím, jestli neznám Reknihy, že se jim chystá poslat balíček. Neznala jsem. Kopíruji představení z jejich webu:
Jsme skupina nadšenců do knížek a ekologického myšlení. Přemýšleli jsme proto nad tím, jak tyto zájmy spojit a udělat čtení papírových knih ekologicky neutrální záležitostí. Nechtěli jsme přijít o šustění stránek a vůni papíru - o to kouzlo knih, které nás odpoutává od technologií. A proto jsme vymysleli Reknihy, udržitelné knihkupectví neboli platformu, díky které dostane každá přečtená kniha druhou šanci!

A to mě nadchlo! Za nás @reknihy velice doporučujeme. Máme radost, že knihy, pro které jsme nebyly úplnou cílovkou nebo jsme je prostě už znaly nazpaměť, udělají radost někomu dalšímu. A provize 50% nám umožní koupi nějaké jiné vytoužené z dlouhého wishlistu.

Také se vám ten nápad tak líbí? Využili jste někdy Reknihy ?

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů-Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.