LÍČENÍ S PUROBIO

26.04.2020

Dnes jsem se rozhodla vytvořit jedno jednoduché "PŘED A PO", abych vám ukázala, že taková proměna s výhradně přírodní kosmetikou může být perfektní. Vzala jsem si na pomoc vynikající italskou značku puroBIO (dále jen PB), výjimkou byl skvělý bambusový pudr od 100% Pure, gel na obočí od Alverde a řasenka od Pacifica.

Popíši vám tu postup a zmíním použité produkty. Jejich bližší recenze najdete v jednotlivých článcích.

PLEŤ:

Dokonale vyčištěnou pleť jsem postříkala růžovou vodou od Nobilis Tilia a následně jemně vmasírovala squalane od Saloosu.

TVÁŘ:

Následovala aplikace makeupu bez báze, k aplikaci jsem použila houbičku a vybrala tekutý makeup od PB. Díky jeho úžasnému krytí nebyl již potřeba korektor na zakrytí nedokonalostí. Ten jsem aplikovala pouze okolo očí hustým štětečkem a též jím projasnila tvář, zapudrovala bambusovým pudrem od 100% Pure. Tvářím dodala barvu tvářenka od PB, která není záměrně tolik pigmentovaná, takže to s ní nepřeženete a krásně si vybudujete intenzitu, dle vašich představ.

Na lícní kosti a srdíčko rtů ještě trochu PB rozjasňovače pro zdravý jas a optické zvětšení horního rtu.

OČI:

Obočí jsem dokreslila tužkou od PB a zafixovala gelem od Alverde. Oči jsou lehce vystínovány za použití stínů od PB, které jsou nejen skvěle pigmentované, ale krásně se rozpracovávají, nepráší, nedělají fleky :), do vnitřního koutku samozřejmě trochu rozjasňovače od PB.

RTY:

Rty jsem vykreslila PB lakem na rty, který je vysoce pigmentovaný a stačí ho nanést v jedné vrstvě a vydrží vám bez hnutí dlouhé hodiny, pokud přes něj nenanesete lesk, jako jsem to udělala já, pro efekt na fotku je to skvělé, ale v tu chvíli přestane být lak dlouhodržící a chová se jako lesk.

HOTOVO :) myslím, že modelka může vyrazit do světa, jen bych tedy nedoporučovala vášnivé polibky (příště lesk vynecháme :)

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz Kliknutím svůj souhlas odešlete.