PUROBIO

23.04.2020

Krásnou den Vám přeji.

Tento post bude o italské přírodní značce PuroBIO, které se tu budu věnovat častěji, jelikož je mojí srdcovkou považuji ji za luxus cenově dostupný všem.

Dnes to bude o obalech. Velkou výhodou u této značky je, že do většiny obalů investujete jednorázově a pak už jen dokupujete refily a nebo můžete refily koupit rovnou, což je nejen ekonomické, ale i ekologické (jsou samozřejmě cenově výhodnější a balení je stále moc hezké) a vložíte si je do praktické magnetické paletky se zrcátkem, kterou má PuroBIO ve stálé nabídce ve velmi kvalitním provedení a za opravdu příznivou cenu.


Ve formě refilu lze zakoupit veškeré lisované pudry, bronzery, stíny, rozjasňovače. Mají i velmi oblíbený pudrový make-up, takže v jedné paletce můžete mít naprosto vše, co pro své líčení potřebujete

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE  NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.