NAKLADATELSTVÍ SMART PRESS

21.06.2020


Nedávno jsem se vás ve stories na Instagramu ptala, zda milujete knížky tak jako já, odpovědí bylo jednoznačné ANO. Knihy jsou pro mě parťáci již od dětství a moje děti jsou také nadšení knihomolové.

Když mě oslovilo nakladatelství Smart Press, zda bych vám ho zde představila, chvíli jsem váhala, jestli se sem takové téma hodí. Mé obavy se rozplynuly hned po otevření jejich webové stránky https://www.smartpress.cz. Samé nádherné knihy s filozofií a tématy, které já a většina z vás mých sledujících vyhledává.

Pojďme si ho tedy představit. Schválně, zda jste tušili, že takové nakladatelství vůbec existuje. Já jsem jím nadšená a potřebovala bych si koupit tak 80% titulů, které nabízejí. Knihy z jejich produkce od českých autorů jsou nádherné, mají překrásné vazby, fotografie, ilustrace a hlavně se zaměřují na tak blízká a skvělá témata jako jsou biokuchařky, kuchařky pro děti, ekozahrada, květinové vazby a mnoho dalších.

Tituly, které jsem si vybrala já, vidíte na fotkách. Zeleninová a Luštěninová kuchařka od šéfkuchaře dejvické restaurace Country Life byly pro mě jako vegetariána jasnou volbou, Raw pro zdraví a krásu, Návrat domů, to jsou srdcovky, které jsem ve své knihovně musela mít. Kompletní návod k vytvoření ekozahrady a rodového statku je dárek pro maminku.

Smart Press má nyní na knížky 30% slevu, myslím, že je to skvělá příležitost se předzásobit dárky na Vánoce, které se sice v létě zdají být v nedohlednu, ale znáte to, ti co nakupují v předstihu mívají klidnější svátky.

Jaká knížka by se líbila vám a jaká kniha je vaše úplně nejoblíbenější? 

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.