MOROCCAN SENSE - tělová péče

18.04.2021


Jak jsem se měla v Maroku? To vám hned podrobně povím :).


Né, bohužel jsem nikam necestovala, alespoň ne fyzicky, ale díky mojí tělové péči jsem se občas zasnila a přenesla do této exotické země.


Tělovou péči od Moroccan Sense jsem dostala k testování, vyzkoušení. Říkám rovnou a s naprostou vážností, že předčila mé očekávání.


Mám velmi jemnou a suchou pokožku těla, nic moc mi nepomáhá a když už, pouze na chvíli. Pojďme si říct něco více o každém produktu z této sady:


🌿HARMONIZUJÍCÍ & ZVLHČUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL - LEVANDULE A CEDROVÉ DŘEVO: má gelovou konzistenci, vytváří jemnou pěnu, PŘENÁDHERNĚ voní a nijak mě nevysušuje. Vůně levandule a cedru je tak čistá, zároveň výrazná, jednoduše krásná.


⭐o pokožku pečuje: organický arganový olej, organické aloe vera, mořská sůl, kokosové glukosidy, eo


🌿HARMONIZUJÍCÍ & VYŽIVUJÍCÍ TĚLOVÉ MLÉKO - LEVANDULE A CEDROVÉ DŘEVO: je můj největší miláček, má skvělou konzistenci, která ač je výživná, rychle se do mé pokožky vstřebá a intenzivně hydratuje celý den, pokožka je po použití naducaná, měkoučká, zářivá, voňavá. Nezanechává mastný film a proto ho velmi ráda používám i jako úžasný krém na ruce. Je to první tělové mléko, které můžu použít na oholenou pokožku a nijak mě neštípe, neirituje, naopak ji spíše uklidní. Pro mě zázrak. Shrnutí: nádherná vůně, skvělá celodenní hydratace a výživa, nedráždí - miluji ho.


⭐pečující složky: organický arganový olej, organické bambucké máslo, organické aloe vera, květový vosk z mimózy, kokosový olej, meruňkový olej, eo


🌿BALZÁM Z BAMBUCKÉHO MÁSLA s organickým arganovým olejem - SLADKÝ POMERANČ A YLANG YLANG: má krásně našlehanou konzistenci, při dotyku pokožky se začne příjemně rozpouštět, ani ne rychle, ani pomalu. Tato vůně je také překrásná, nedokáži říct, kterou preferuji, tato je taková sladce pomerančová. Tělové máslo používám především na rty! - je taááák příjemné, mažeme si s ním rty celá rodina, na nohy - každý večer voňavá masáž a šup do ponožek, a když jsem měla z práce, kde používáme konvenční přípravky na ruce, ruce vysušené, dělám si tuhle noční kůru i na nich. Promasíruji si důkladně také kůžičky okolo nehtů. Krásně pěstí, vyživuje.

⭐a kdo v něm o vás tak pečuje? organický arganový olej, organické bambucké máslo, eo

Vše vyzkoušely mé děti ("Mami, mami, já chci také namazat pusu! Mami, já chci také namazat ruce! Jééé to tááák krásně voní!") i všechny dámské návštěvy. Vůně a konzistence jim učarovaly. Proto si troufám doporučit tuto sadu nebo jakýkoliv produkt z ní jako dárek. Obaly působí velmi luxusně a i cena se mi zdá vzhledem ke kvalitě příznivá. Jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Za mě? Doporučuji všemi deseti a nemohu se dočkat, až vyzkouším něco dalšího. 

Lucie

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů-Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.