MASÁŽNÍ BAŇKY

29.06.2020
Masážní baňky. Velmi mě překvapilo, kolik z vás mi ve stories na Instagramu odpovědělo, že je zná, ovšem používá je jen hrstka.
Já jsem k nim přišla jako slepý k houslím. Dostala jsem je jako dárek od mé zákaznice, lektorky obličejové jógy ( o té vám chci také brzy napsat, je úžasná :).
Doteď jsem sbírala informace, co s nimi, abych si neublížila a dělala vše správně. Takže dnes nepřináším recenzi, ale spíše představení. Testovat teprve začínám a budu moc ráda, když mi sem napíšete svá doporučení, zkušenosti, prostě vše, co se baněk týká. Děkuji.
Také moc děkuji Janičce, která mě odkázala na skvělé video od Still On The Way VIDEO . Pro ty z vás, co o baňkách slyšíte poprvé, přidávám popis firmy Sanomed - výrobce mých baněk. Ovšem slyšela jsem o mnoho dalších pozitivních účincích. Těším se, až vám budu moct sepsat své zkušenosti.
Masážní baňky ze silikonu účinně pomáhají při bolestech svalů, onemocnění krevního oběhu, migréně, detoxikaci organismu, celulitidě a kožních problémech (ekzém, akné). Pomocí baňkování dochází ke zlepšení buněčné aktivity a odstraňování podkožního tuku, tím pomáhá omlazovat pokožku celého těla.
Baňkování je účinná metoda stimulace reflexních zón spočívající ve vtažení tkáně do baňky, v níž byl vytvořen podtlak. V důsledku podtlaku v baňce dochází k mohutnému prokrvení a též k odplavení nežádoucích metabolitů a k následnému zlepšení stavu organismu. Baňkování slouží nejen jako léčba, ale i jako diagnostická metoda. Působení baňkování na tělo uznává medicína západní i východní.

Západní medicína prokázala tyto vlivy baňkování:


- zvýšení prokrvení tkání, svalů a orgánů v místě baňky
- detoxikaci
- zvýšení počtu bílých krvinek v organismu
- zlepšení imunitního systému těla
- uvolnění napětí ve svalech
- uvolnění kožní řasy od svalů
- východní medicína k těmto účinkům ještě přidává: ovlivnění toku energie v meridiánech, celkové zvýšení energie v těle

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.