KOSMETIKA MAAT

13.06.2020


Máte rádi aromaterapii a kvalitní přírodní kosmetiku? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout ručně vyráběná česká značka Maat.
Jak sami říkají: Kosmetika Maat je určena všem, kteří věří v léčivou a harmonizující moc přírody a touží po zdravé kráse bez chemických látek a jedů.


Já tuto kosmetiku používám od loňského Green Beauty Marketu . Mají široký sortiment ve kterém najdete oleje, séra, másla, masky, sluneční péči, řadu pro muže, je toho mnoho, takže pro kompletní nabídku mrkněte na jejich stránky.

My jsme si doma zamilovaly především másla na obličej a tělo, moje nejstarší dcera nedá dopustit na měsíčkové máslo - zinek, které jí výrazně pomohlo zlepšit akné. Včera, když jsem s ním večer mazala, říká: Hmmm, nejen že mi pomáhá, ale i krásně voní, má na mě takové aromaterapeutické učínky." To mě fakt rozesmálo. Říkám: "No to jsi vlastně přesně vystihla podstatu této značky." Právě proto jsem se rozhodla, že vám dnes představím zrovna Maat.

Vraťme se ještě k samotné značce... Tvůrkyní je kosmetička Petra Švábíková, která vystudovala Institut aromaterapie v Praze, po letech hledání těch nejlepších produktů pro svoji práci se nakonec rozhodla, začít je vyrábět sama, na základě svých představ a dlouhodobých zkušeností. Školí si také kosmetičky, které s kosmetikou pracují a tak můžete Maat vyzkoušet a koupit přímo u nich nebo na jejich e-shopu. V běžné síti obchodů tuto kosmetiku nenajdete.

Znáte Maat, používáte?

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.