LOBEY

03.04.2021

Denní ochranný obličejový krém a Anti-age night lifting serum


Krémy od Lobey jsem dostala na posledním Green Beauty Marketu a dnes vám chci napsat (nejen) moji zkušenost, ale i něco málo o této české mladé značce, která stojí jistě za pozornost.

Denní ochranný obličejový krém a Anti-age night lifting serum krásně voní, mají pro mě trochu hutnější konzistenci, která tak působí i při aplikaci na pleť, ovšem najednou jako mávnutím kouzelného proutku zmizí v pokožce. Takový efekt jsem zažila poprvé a nejen ten. Ač se mi zdály krémy výživné a hutnější, po tomto rychlém "vsáknutí" zůstala pleť absolutně matná a hebká. WOW

Takže pro vás co potřebujete výživnější krém a nesnášíte mastný pocit na pleti (a že vás není málo), určitě doporučuji vyzkoušet. Jelikož preferuji lehčí hydratační krémy, posunula jsem tyto dva krasavce na testování mojí mamce (56 let, sušší pleť), která oba zcela vypotřebovala a byla velice spokojená, a ona je velmi náročný kritik.

Co chci zmínit, jsou překrásné a hlavně! znovuplnitelné skleněné obaly. Krémy mají skvělé složení a příznivou cenu. Při koupi náplní je cena samozřejmě ještě lepší. Další výbornou zprávou je, že si na stránkách Lobey můžete objednat testery.

Motto značky je:
"LOBEY - skutečně funkční kosmetika bez chemie a dopadů na přírodu."

Budu ráda, když mi napíšete své zkušenosti s touto značkou a jejich produkty.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů-Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.