JÓGA S YVONOU

30.08.2020


Přeji vám krásný možná trochu upršený nedělní podvečer. Přináším vám dlouho slibovaný příspěvěk.


Dnes to bude o Yvonce a také o vás, jelikož mnohé z vás by mohlo to, co Yvonka dělá, zaujmout jako mě.


Začnu naším seznámením. Yvonka potřebovala fotky na svůj nový web, oslovila tedy mě a fotografku Lucii Baldé. Když se otevřely dveře ateliéru a tato drobná žena vstoupila do místnosti, vše se rozzářilo, přišla s ní neuvěřitelná pozitivní a taková klidná energie. Musím říct, že něco tak silného jsem cítila asi úplně poprvé. 


Při líčení jsme si celou dobu povídaly. Doporučovala jsem jí přírodní kosmetiku, kterou miluje a upřednostňuje a vyptávala jsem se na kurzy, které pořádá. Velmi mě zaujaly, jelikož jsem každý rok větší slepec a samozřejmě i vrásky se mi také zrovna nevyhýbají. 


Yvonka je totiž certifikovaná lektorka a pořádá kurzy: 

⭐Obličejová jóga (je lektorka Fumiko Takatsu - zakladatelky obličejové jógy)

⭐Zdravé oči pro zlepšení zraku

⭐Hormonální jóga pro ženy, muže a diabetiky.

Nelze v jednom postu popsat, co vše vám tyto techniky nabízí a s čím vším vám mohou pomoci, proto pokud vás některé z témat zaujalo, podívejte se na její stránky:

Já se chystám na zdravé oči a obličejovou jógu. 


Yvonka je taková chodící reklama - krásná žena s krásnou duší. Myslím, že to vidíte i na fotce. Tu pozitivní energii, která z ní sálala jsem cítila ještě po příjezdu domů, bylo to zvláštní a moc příjemné. Proto jsem hned sedla k mailu a napsala jí, zda vám jí tu mohu i s fotkou představit.


A vlastně! Yvonka je ta, která mě na rozloučenou věnovala masážní baňky na obličej.


Znáte někdo Yvonku? Máte vlastní zkušenost s obličejovou, hormonální jógou nebo cvičením pro zlepšení očí???


Jsem moc moc zvědavá.


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.