HAARO NATURO

04.02.2021

Milujete svoje vlasy, milujete české značky?

Já také a proto vám musím představit Haaro Naturo. Nejen že jsou úžasní, ale také vyrobily šampon, bez kterého už nechci být.

Haaro Naturo je kadeřnictví sídlící v severních Čechách v Liberci a zhruba před 7 lety ho založila kadeřnice Zita. Bylo a stále je výjimečné široko daleko, jelikož se v něm pracuje výhradně s přírodní kosmetikou bez kompromisů. Doporučuji mrknout i na Zitin blog.


Nově Haaro Naturo přišlo s vlastní řadou výrobků a my máme doma tuhý šampon, po kterém jsme odjakživa (i za dob chemických) toužily. Recenzi na něj najdete ve starších příspěvcích. Kdybych měla doporučit jedinou věc v péči o vlasy, doporučím právě tento šampon. Dále se jejich nabídka rozšířila o práškové šampony pro no-poo mytí, pudry na vlasy (fungují jako suchý šampon, kryjí šediny) a zcela nově i tuhé kondicionéry, ty musím co nejdříve vyzkoušet.


Ještě bych ráda zmínila, že práškové šampony a pudry jsou unikátní tím, že pochází výhradně z lokálních surovin.


Dejte mi vědět, zda už jste něco od této značky vyzkoušeli a zda jste tak nadšení jako já. 

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů-Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.