DEODORANT OD THE OHM COLLECTION

19.05.2020


Deodoranty. U nás doma velké téma. Protože my holky chceme být za všech okolností voňavé a to i na tůře v lese. Že ano?

Když jsem si loni přivezla z Green Beauty Marketu tento krásně balený pudrový deodorant od The OHM COLLECTION, přiznám se, byla jsem k němu více než skeptická (opět důkaz toho, že jakékoliv předsudky jsou k ničemu :). A proč vlastně ta původní nedůvěra?

🤷💬 Nebude fungovat! Na mě rozhodně ne, vždyť já v dobách chemických musela používat ty nejsilnější antiperspiranty s hliníkem, abych byla spokojená.

🤷💬 Hlavní ingrediencí je soda! No tak to už je rovnou konečná, protože všemi opěvovaný deodorant jiné značky jsem vůbec nemohla používat, dělaly se mi červené bolestivé skvrny a boule, podle všeho právě kvůli sodě!

🤷💬 Pudr??! Prosím?

Tak a teď přeskočím k reálným pocitům a zkušenostem...

Ta vůně! Překrásná! Nádherná.

Aplikace... odsypu si trochu na dlaň, jemně nanesu do podpaží... čekám pálení, vyrážku... neděje se nic negativního, je to bezva! Dobře, sice mu stále nevěřím, ale na doma bude možná fajn a aspoň krásně vypadá a voní, samozřejmě má i skvělé čisté složení.

A výsledek po půl roce seznamování? Je skvělý! Žádné podráždění se nekoná, stále ještě není vypotřebovaný. Nebojím se vzít si ho třeba jako včera na celodenní lítání po městě při letních teplotách. Nikdy mě nezradil a ač to není antiperspirant, pozoruji i minimální pocení.

Kdybych měla bodovat dám 10 z 10.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.