ANTI-AGING MAKEUP

17.06.2020


Halóóó, mám tu někoho se zralou pletí ? Nebo někoho, kdo občas líčí maminku, babičku? Věřím, že ano a proto jsem si pro vás dnes přichystala pár tipů, na co byste se měly u takové pleti zaměřit. Tak jdeme na to?
Pro začátek je třeba zmínit, že tvář nezestařují ani tak vrásky samotné jako spíše fleky a pigmentové skvrny. Z toho plyne, že se budeme snažit především o bezchybnou pleť. Všechny, co vás tu mám, už víte, že nejdůležitější je samozřejmě příprava pleti před samotným líčením (dohledáte v dřívějším postu). Neusilujte o matnou pleť, měla by působit zdravě, zářivě.

  • Začněte tedy nejdřívě kamufláží pro zakrytí flíčků a diskolorací.

  • Používejte raději krémové produkty - makeup, konturu, tvářenku (nebojte se použít rtěnku), rozjasňovač.

  • Kontury dělejte nepatrně výše, "liftujete" tím obličej a hlavně! zde platí výjimka - nepoužívejte studenou konturu, ale spíše teplejší.

  • Velmi slušivé jsou broskvové, meruňkové odstíny rtěnky, tvářenky, stínů. Pokud je ovšem bělmo očí zažloutlé, teplejším stínům se raději vyhněte. To samé platí u zažloutlých zubů a rtěnky.

  • Pokud je víčko povolené, vrásčité, vyhněte se třpytivým stínům.

  • Dejte si záležet na obočí - rámu obličeje, ale nedělejte ho zbytečně tmavé, tvrdé. Vyhrajte si i s řasami, používejte kleštičky a nebojte se ani trsových nalepovacích řas.

Správný makeup nám totiž sluší v každém věku. Souhlasíte?

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.