100%PURE LESKY NA RTY

11.05.2020


Hezký den, jak se máte?

Já s prvními teplými dny vždycky sbalím všechno zimní oblečení a odstěhuji ho na půdu, což se nám nejednou vymstilo, když jsme se ráno probudily a venku byl sníh jak na Vánoce.

A jestli jsem dobře koukala, tak příští týden má v noci mrznout. No co, budeme chodit ven nejdřív v poledne.

Podobně to mám i s rtěnkami, čím tepleji je, tím více ustupují do pozadí a já si vybírám spíše lesky. Tyhle lesky od 100%Pure NELEPÍ, nádherně voní a skvěle vyživují rty. Mají také velmi příjemný heboučký aplikátor. A jak je u této značky zvykem, vypadají jako šperk.

I po mnoha hodinách cítím, jak jsou rty stále příjemně vláčné. Jsou to jednoznačně nejlepší lesky, které jsem kdy vyzkoušela. Odstíny jsou překrásné, spíše jemné, tónující. Mým favoritem je Mauvely a kdo si netroufá na červenou rtěnku, protože se v ní necítí, ale červená ho láká, lesk v odstínu Pomegranate Wine je pro něj ta pravá volba.

Snažila jsem se pro vás odstíny věrně zachytit, líbí?  

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.