100% Pure

100% PURE® je organická kosmetická firma zaměřená na poskytování zdravé péče o pleť, dekorativní kosmetiky a produktů "bath and body", tedy výživné produkty pro tělo a koupel. 

100% PURE® je nejčistší a nejzdravější výživa pro naši pokožku vyráběna z BIO přírodních surovin nejvyšší kvality. Produkty jsou:

 • 100% BIO přírodní vegan *
 • Cruelty FREE - netestováno na zvířatech
 • BEZ škodlivých toxinů
 • BEZ umělých barviv
 • BEZ umělých vůní
 • BEZ syntetických chemických konzervačních látek

100% PURE® je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobena patentovanou metodou z barevných pigmentů ovoce a zeleniny.

Značka 100% PURE® byla založena v Napa, v Kalifornii v roce 2005, momentálně sídlí v Silicon Valley, Kalifornie, USA. Zakladatelkou je SUSIE WANG, která je zároveň i produktovou vývojárkou firmy, vášnivá žena, která neustále obnovuje, vylepšuje a vytváří.

100% PURE® chrání životní prostředí.

100% PURE® vyrábí zdravé produkty pro naše tělo a také dbá na životní prostředí. Naše výrobky jsou čisté, biologicky odbouratelné a jsou baleny do obalů, které jsou z recyklovaných plastů, skla, plechovek od limonád a papíru. Na potisk obalů se používá netoxický inkoust ze zeleniny.

100% PURE® miluje zvířata a pomáhá jim.

Výrobky jsou vyráběny bez krutosti, to znamená, že žádné složky ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech, a to nikde na světě. Značce byl udělen celosvětově platný certifikát HCS ( www.leapingbunny.org ). 100% PURE® zachraňuje opuštěná zvířata, poskytuje finanční pomoc pro opuštěná zvířata a shromažďuje různé fondy pro otevírání nových útulků.

100% PURE® využívá patentovanou metodu použití ovocných a zeleninových pigmentů.

Většina výrobců dekorativní kosmetiky používá chemická barviva a minerály. A to je jeden z několika jedinečných patentovaných technologií, které nás odlišují od konkurence. Jedině 100% PURE® využívá patentovanou metodu použití ovocných a zeleninových pigmentů. Všechny antioxidanty a vitamíny z těchto pigmentů si tak nanášíte přímo na pleť, a ty pak působí blahodárně a výživně na Vaši pokožku. Tento super nápad dostala Susie (zakladatelka), když na své zahradě sbírala ostružiny a ty její zabarvily prsty. Využívání ovocných a zeleninových pigmentů v kosmetice je opravdu převratný objev a je jedním z nejvýznamnějších inovací v oblasti dekorativní kosmetiky ve světě.

100% PURE® používá ALOE VERA namísto vody.

Výrobky 100% PURE® neobsahují vodu. Voda je nahrazena čistou šťávou z bio Aloe Vera a hydrosoly z bio růže (květinová voda), které pokožku úžasně hydratují, vyživují, regenerují a zklidňují. Výrobky tak chrání pokožku před volnými radikály jako je smog, cigaretový kouř, sluneční záření, a to díky velkému obsahu antioxidantů a vitamínů. Volné radikály způsobují předčasné stárnutí a různé projevy stárnutí pokožky jako jsou například: vrásky, ztráta elasticity, pigmentové skvrny, dehydratace pleti a podobně.

100% PURE® vlastní patent na 100% přírodní konzervační systém.

Dáváme přednost přírodním konzervantům před chemickými a umělými. 100% PURE® využívá jedině přírodní konzervanty. A to jsou rostliny a bylinky. Při výrobě se používá jedinečná technologie pro stabilizaci oxidace u činných složek výrobků. Značka má patent na 100% přírodní konzervační systém, který je založen na využívání bylinek, konktrétně:

 • rozmarýn
 • tymián
 • oregáno
 • vodilka kanadská
 • zimolez japonský

A rovněž vysoká koncentrace vitamínů a antioxidantů, zabraňuje, aby se produkty rychle kazily. Vyrábí se ve velmi malém množství, častěji a s minimálními zásobami. Pro Vás, abyste měli stále kvalitní a čerstvou kosmetiku.