100%PURE HYDRATAČNÍ MAKEUP

29.04.2020


Krásnou neděli vám přeji.

Chystám se vás trochu zaplavit značkou @100percentpurecz , jste pro?

Díky projektu Your Beauty Day mám možnost vyzkoušet většinu dekorativní kosmetiky a víte co? Je prostě úžasná ❤.

Začnu mým největším oblíbencem, něčím, co jsem tak dlouho hledala a konečně našla.

Rovnou hlásím, že Hydratační makeup je pro mě DOKONALÝ ❤. Krásně kryje, krásně se vrství, má nádherný zdravý finish, výbornou výdrž, na pleti je velmi příjemný (není cítit). 

Nafotila jsem vám ho na modelce, kterou mám po ruce, ale jelikož má krásnou pleť, neukáži vám, co všechno tenhle borec umí, i tak si alespoň ukážeme jaké je jeho krytí v jedné vrstvě. Dala jsem makeup naschvál i pod oči, protože jedinou nedokonalostí byly kruhy pod očima a začervenání kolem nosu.

Složení je výborné, pečující, pro více informací vás odkážu na stránky 100%Pure. V tomto postu vám chci předat spíše mé pocity, zkušenosti.

Makeup je vhodný pro suchou, smíšenou pleť, velmi sluší starší pleti, jelikož nezvýrazňuje vrásky. Má pestrou škálu odstínů, vybere si z nich každý. Kdybych si teď měla vybrat z dekorativní kosmetiky jeden jediný TOP produkt, bude to právě on.

Na stránkách 100%Pure si můžete objednat vzorečky a přesvědčit se na vlastní kůži, už teď se těším na vaše děkovné zprávy ❤.

Mějte se krásně a buďte krásné ❤.


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

*Souhlas se zpracováním údajů Vámi vyplněné kontaktní údaje využiji k zasílání nepravidelných newsletterů. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) mi souhlas udělíte až se zaškrtnutím pole "Souhlasím". Kdykoliv v budoucnu můžete změnit názor a můžete mi poslat e-mail s žádostí o odhlášení na info@luciereno.cz . Kliknutím svůj souhlas odešlete.